KONST / Litografier / Färglitografi 8873065
nr 887 3065
Färglitografi
Nils Kölare (1930-2007), 105/260, signerad. , motivet: 46x74
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:36:11
12/4 22:30:34
500 kr
14/4 19:31:11